Kvalifikacije za EP
0

Izrael savladao Maltu 3-1

Nogometaši Izraela savladali su Maltu 3-1 u utakmici prvog kola grupe F kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2012. godine. Susret je igran u Ramat-Ganu.

Bila je ovo sedma utakmica ovih suparnika, a Maltežani i nakon njega čekaju na prvu pobjedu. U nastojanjima da se domognu dobrog rezultata na početku kvalifikacija za Euro vrata im je zatvorio kapiten domaćina, član Chelseajeve ekipe, Yossi Benayoun s tri postignuta gola.

Zabio je bivši igrač West Hama i Liverpoola već u sedmoj minuti, da bi do poluvremena rezultat izjednačio Jamie Pace. U 64. iz penala i u 75. minuti Benayoun se ponovno upisao na listu strijelaca i svojoj ekipi osigurao tri boda na početku puta prema Ukrajini i Poljskoj.

Podsjetimo u grupi F natječe se i Hrvatska koju u petak očekuje ogled protiv reprezentacije Latvije. Utakmica se igra u Rigi.