0

Italijanski kup: Juventus u produžetku slomio Bolognu

Nogometaši Juventusa prvi su četvrtfinalisti Italijanskog kupa. U osmini finala su pred svojim navijačimaa savladali Bolognu s 2-1 nakon produžetka...

Malo se toga zanimljivoga događalo u Torinu do 90. minuta, a onda je uslijedio ''vatromet''. Najprije je Emanuele Giaccherini u solo-prodoru ostao na nogama pored nekolicine protivničkih bekova i doveo u vodstvo Juventus koji je igrao praktički s rezervnom postavom.

I kad se činilo da je pobjednik odlučen Andrea Raggi je u šestom minutu sudijske nadoknade udarcem glavom nakon kornera donio Bologni izjednačenje.

Vratio je na taj način gostima nadu da će vidjeti četvrtfinale, ali ugasio ju je u 12. minutu prvog produžetka Claudio Marchisio. ''Lažnjakom'' je izbacio iz igre Renea Krhina i postigao gol za pobjedu iskosa s desne strane kaznenog prostora.