0

Inzaghi: U Milanu je sve pošlo po zlu

- Potrošili smo jako puno energije, a dobili jako malo koristi od toga - sažeo je u jednu rečenicu Milanov iznenađujući poraz na San Siru od Züricha 1-0 iskusni napadač "rossonera" Filipo Inzaghi.

Milan je, dakako, bio izraziti favorit pred svojim navijačima u dvoboju protiv švicarskog prvaka. No, Milanovi su nogometaši propuštali priliku za prilikom, dok su gosti iz Züricha iskoristili jednu od svojih, kada je finski branič Züricha Hannu Tihinen postigao pogodak u 10. minuti.

• Vrlo sam razočaran, pružili smo mnogo na terenu, pogotovo u drugom poluvremenu. Stvorili smo mnoštvo prilika, no, uzalud nam trud. Kao da nam je sve pošlo po zlu u zadnje vrijeme. Moramo svi zajedno tražiti izlaz iz ove situacije i napredovati. Ostajemo i dalje uz našeg trenera Leonarda, ujedinjeni, samo zajedničkim snagama se možemo izvući iz ovoga - komentirao je Inzaghi.

Milan je u prvom kolu Lige prvaka u gostima savladao Marseille s 2-1, a Inzaghi je u tom susretu bio dvostruki strijelac.

Za tri tjedna će slavni talijanski klub gostovati kod Real Madrida, vodeće ekipe u grupi s dvije pobjede i 6 bodova.