Serie A
0

VIDEO / Inter deveti put zaredom slavio u Torinu

Antonio Cassano (Foto: Arhiv/AFP)
U posljednjoj utakmici 3. kola prve italijanske nogometne lige nogometaši Intera upisali su važnu pobjedu na gostovanju kod Torina. Bilo je 2-0 za tim Andree Stramaccionija.

Ni u devetom pokušaju Torino nije uspio otrgnuti barem bod Interu na svom terenu. U posljednjih osam, a sada i devet utakmica, nogometaši iz Milana punog su plijena odlazili s gostovanja kod Torina. Štoviše, u tih devet utakmica Torino je postigao mizerna dva pogotka Interu.

U prvom je dijelu Inter dominirao terenom od samog početka susreta, te nakon manje od 13 minuta utakmice stigao do vodstva 1-0 preko Diega Milita. U preostalih 30-ak minuta poluvremena nije bilo pogodaka, baš kao ni u 40-ak nastavka.

Antonio Cassano, koji je u igru ušao u 66. minuti umjesto Wesleyja Sneijdera, postavio je u 83. minuti konačan rezultat svojim trećim pogotkom u dresu Intera u isto toliko nastupa. Podsjetimo, Cassano je ovoga ljeta stigao u Inter iz gradskog rivala Milana, a u suprotnom je smjeru otišao Giampaolo Pazzini.

Recimo i da je Marko Livaja proveo svih 90 minuta na klupi gostiju iz Milana.

Serie A, 3. kolo:

Genoa - Juventus 1-3 (Immobile 18 / Giaccherini 61, Vučinić 78-11m, Asamoah 84) Roma - Bologna 2-3 (Florenzi 7, Lamela 16 / Gilardino 72, 90, Diamanti 73) Napoli - Parma 3-1 (Cavani 3-11m, Pandev 39, Insigne 77 / Parolo 44) Fiorentina - Catania 2-0 (Jovetić 43, Toni 65) Siena - Udinese 2-2 (Calaio 70, Eduardo 77-11m / Basta 3, Di Natale 6) Pescara - Sampdoria 2-3 (Celik 75, Caprari 90 / Lopez 31, 76, Estigarribia 60) Chievo - Lazio 1-3 (Pellisier 82-11m / Hernanes 5, 74, Klose 38) Torino - Inter 0-2 (Milito 13, Cassano 83)