Barcelona
0

VIDEO / Ibrahimović iščašio gležanj i nastavio igrati!

Zlatan Ibrahimović zabio je prvi gol u gostujućoj pobjedi Barcelone (4-1) na gostovanju kod Racinga u Santanderu pridonijevši time četvrtoj pobjedi prvaka u četvrtom kolu.

Treći put ove sezone švedski je 28-godišnji centarfor zabio prvi gol na utakmici, što njegove pogotke čini naročito vrijednima.

Na početku drugog poluvremena Ibrahimović je iščašio gležanj nakon nezgodnog pada. Svejedno je nastavio utakmicu iako ga je prilično boljelo. Trpio je to još nekoliko minuta dok ga napokon, u osmoj minuti nastavka utakmice, nije zamijenio Pedro.

Prve informacije govore da bi vrlo lako Ibrahimović mogao propustiti nedjeljni nastup kod Malage u petom kolu Primere.

• Vrlo sam sretan zbog nove pobjede i novog gola. Toliko se ugodno osjećam na terenu uz toliko dobrih saigrača da sam imao želju nastaviti igrati uprkos povredi. Ne znam koliko je ozbiljno. Vidjet ćemo - rekao je Šveđanin.