Ibišević strijelac u visokoj pobjedi Stuttgarta protiv Vasco Da Game

9.1.2014. u 20:52
0
16
0
U prijateljskom susretu koji su danas odigrali Vasco Da Gama iz Južne Afrike i Stuttgart Nijemci su slavili sa visokih 5:0, a bh. reprezentativac u redovima gostiju, Vedad Ibišević, bio je strijelac posljednjeg gola.
Za vodstvo se u 19. minuti pobrinuo Abdellaoue, a onda se u listu strijelaca upisao i Cacau u 24. minuti. Na poluvrijeme se otišlo sa ta dva gola u mreži domaćina.

U nastavku su pala i nova tri, u 56. (ponovo Abdellaoue), u 69. Harnik, te na kraju Ibišević u 71. minuti.

Igrači Thomasa Schneidera zimske pripreme provode u Cape Townu, gdje treniraju za nastavak sezone. Bivši prvak Bundeslige nakon današnje utakmice protiv ekipe Vasco Da Game u Stellenboschu igrat će i protiv Ajaxa iz Cape Towna (9. januara) i PEC Zwollea (10. januara).