Prijateljski susret
0

Ibišević strijelac u pobjedi Hoffenheima

Posljednju pripremnu utakmicu prije odlaska u trening-kamp pobjednički su odradili nogometaši Hoffenheima slaveći 6-0 pobjedu protiv Germania Forsta.

Utakmica je odigrana pred više od 3.300 ljudi, a bila je dio proslave stogodišnjeg rođendana njemačkog niželigaša. Prvi pogodak na utakmici, u 27. minuti susreta, postigao je Vedad Ibišević.

Prvi je to gol za bosanskohercegovačkog reprezentativca nakon šest mjeseci pauze uzrokovane teškom povredom ligamenta u desnom koljenu.

• Lijep je osjećaj ponovno postići gol - sretan je nakon utakmice bio Ibišević, kojem su se na listi strijelaca pridružili Obasi, Maicosuel, Alex, Vukčević i Wellington.

Prvo poluvrijeme za Hoffenheim odigrao je i hrvatski nogometni reprezentativac Josip Šimunić.

Hoffenheimovi nogometaši u utorak će otputovati na devetodnevni rad u austrijski Leogang, gdje ih, među ostalime, očekuju utakmice protiv Panathinaikosa i Fenerbahcea.

Prijateljska utakmica:

Germania Forst - Hoffenheim 0-6

Hoffenheimova postava, 1. poluvrijeme: Haas – Schlottner, Nilsson, Šimunić, Ibertsberger – Weis, Gustavo, Salihović – Eduardo, Ibišević, Obasi

Hoffenheimova postava, 2. poluvrijeme: Grahl – Kamavuaka, Alex, Compper, Eichner – Conrad, Groß, Terrazzino – Vukčević, Wellington, Maicosuel