26

Huligani prekinuli derbi između Trabzonspora i Fenerbahčea

Derbi 24. kola turskog nogometnog prvenstva između Trabzonspora i Fenerbahčea prekinut je u završnici prvog poluvremena zbog izgreda domaćih huligana.

Neredi su započeli u trenucima kad su domaći nogometaši imali slobodan udarac. Navijači su im odlučili "pomoći" tako što su gostujućeg golmana Volkana Demirela zasuli raznim predmetima, uključujući petarde i druga pirotehnička sredstva.

Sudija Bulent Yildirim je privremeno zaustavio utakmicu, a nakon deset minuta ju je morao i definitivno prekinuti jer su predmeti uključujući i kamenje, ponovni počeli padati na teren.

U trenutku prekida Fener je vodio s 1:0 pogotkom Emmanuela Emenikea, a za očekivati je da će utakmica biti registrirana rezultatom 3:0 za vodeću momčad turske Superlige.