Premiership
0

Hernandez donio pobjedu Manchester Unitedu

Nogometaši Manchester Uniteda upisali su 2-1 pobjedu na Britannia stadionu na kojem su, u susretu devetog kola engleskog Premiershipa, bili bolji do Stoke Cityja.

Apsolutni junak "crvenih vragova" bio je Javier Hernandez "Chicharito", 22-godišnji Meksikanac koji je klub s Old Trafforda pojačao u ljeto ove godine.

Najprije je u 27. minuti susreta zabio glavom, ali stražnjim dijelom lijepo prevarivši golmana Thomasa Sorensena, da bi u 86., nogom nakon odbijanca donio pobjedu Unitedu. Samo pet minuta prije drugog Chicharitovog gola na 1-1 je krasnim udarcem izjednačio Tuncay Sanli.

Utakmicu je za United propustio Wayne Rooney, slavljenik 25. rođendana koji je na odmoru u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.