Premiership
3

Hat-trick Suareza za pobjedu "redsa" u Norwichu

Luis Suarez (Foto: Arhiv/AFP)
U okršaju dviju ekipa koje se u posljednje vrijeme ne mogu pohvaliti dobrom formom Liverpool je s tri pogotka Luisa Suareza kao gost svladao Norwich (3-0) i tako zaključio subotnji dio programa 36. kola Premiershipa.

Najupečatljiviji je svakako bio posljednji Urugvajčev pogodak u 82. minuti. Ukrao je loptu Elliottu Wardu, primijetio da je gostujući golman John Ruddy daleko od gola i lobao ga s više od 40 metara. Prije toga je pogađao u 24. i 28. minuti, te sada na kontu ima 11 prvenstvenih golova ove sezone. Ovo mu je, inače, bio prvi hat-trick u dresu Liverpoola i deseti u karijeri.

Norwich je, dodajmo, u subotnji dvoboj ušao s dvije pobjede u posljednjih deset utakmica, a Liverpool sa samo tri u zadnjih 15.

Premiership, 36. kolo:

Everton – Fulham 4-0 (Jelavić 7 - 11m, 40, Fellaini 16, Cahill 60) Wigan – Newcastle 4-0 (Moses 13, 15, Maloney 36, Santo 45) Swansea – Wolverhampton 4-4 (Orlandi 1, Allen 4, Dyer 15, Graham 31 / Fletcher 28, Jarvis 33, 69, Edwards 54) Sunderland – Bolton 2-2 (Bendtner 36, McClean 55 / Davies 25, 70) Stoke – Arsenal 1-1 (Crouch 9 / Van Persie 15) WBA – Aston Villa 0-0

Norwich – Liverpool 0-3 (Suarez 24, 28, 82)