2

VIDEO / Hat-trick Neymara protiv Cruzeira

Neymar
Neymar
Još je jednom ove sezone u dresu Santosa zablistao 20-godišnji Neymar. U utakmici 34. kola ovaj je brazilski reprezentativac postigao tri pogotka i uvjetovao uvjerljivu pobjedu svog Santosa kod Cruzeira od 4-0...

Neymar je tako došao do dvanaestog pogotka ove sezone u brazilskoj Seriji A, te je na diobi četvrtog mjesta liste strijelaca lige. No, treba svakako reći da je Neymar odigrao samo 14 utakmica, te je često pauzirao u Seriji A zbog reprezentativnih obaveza. S više utakmica bi, lako je moguće, bio i prvi strijelac lige.

I kod onog četvrtog pogotka na utakmici je Neymar sudjelovao, te je asistirao Felipeu Andersonu. Santos se podigao na deveto mjesto na tabeli.

Golom Andrea Lime u 91. minuti Gremio je na svom stadionu pobijedio Ponte Pretu, te je učvrstio treće mjesto na tabeli. Gremio je od 70. minute igrao s igračem manje zbog grubog prekršaja Julija Cesara, ali je unatoč igračkom manju u nadoknadi došao do tri domaća boda.

Brazilska Serie A, 34. kolo:

Cruzeiro - Santos 0-4 (Neymar 12, 36, 82, Felipe Anderson 53) Gremio - Ponte Preta 1-0 (Andre Lima 90+1)

Flamengo - Figueirense 1-0 (Hernane 72)

Redoslijed: 1. Fluminense 72 (-1), 2. Atletico Mineiro 64 (-1), 3. Gremio 63, 4. Sao Paulo 58 (-1), 5. Internacional 51 (-1)..., 9. Santos 46...