GOŠK neočekivano slavio u Mostaru 3:0, remi Leotara i Veleža

21.4.2013. u 18:23
26
10
26
Nogometaši GOŠK-a ostvarili su neočekivanu i veoma značajnu pobjedu u borbi za opstanak u 23. kolu Premijer lige BiH. Oni su u Mostaru pobijedili Zrinjski sa visokih 3:0. Slavija je na svom terenu pobijedila Radnik, a Leotar i Velež su podijelili bodove.
Goste iz Gabele u vodstvo protiv Zrinjskog doveo je Bekić u 29. minuti utakmice, te se na odmor otišlo uz vodstvo GOŠK-a 1:0. U nastavku Zrinjski već u 49. minuti ostaje sa desetoricom igrača na terenu, jer je Marjanović zaradio drugi žuti karton.

Do kraja susreta igrač gostiju Ivičić pogodio je mrežu Mostaraca još dva puta, za visoku i neočekivanu pobjedu GOŠK-a 3:0.

Ekipa Slavije je na svom terenu upisala tri boda protiv bijeljinskog Radnika. Jedini gol na utakmici za pobjedu Slavije postigao je Dudić iz penala u 44. minuti susreta.

U Trebinju su Leotar i Velež odigrali miroljubivo, bez golova.