0

Golovima u prvom i posljednjem napadu na utakmici Barcelona porazila Valenciju

(Foto: EPA)
Golovima postignutim u prvoj i posljednjoj minuti utakmice Barcelona je na Nou Campu rezultatom 2:0 porazila Valenciju.

Tek što se krenulo sa centra Katalonci su poveli 1:0. Messi je dugo vukao loptu, potom uputio zadnji pas za Suareza koji odličnu formu potvrđuje još jednim pogotkom za 1:0.

Deset minuta kasnije dosuđen je jedanaesterac za goste. Loptu je na bijelu tački namjestio Parejo, ali je njegov udarac odličnom intervencijom zaustavio Bravo koji je tom prilikom čak uhvatio loptu.

U četvrtoj minuti sudijske nadoknade lider na tabeli postiže drugi pogodak. Strijelac je bio Lionel Messi nakon što je izašao sam pred gol Valencije. Njegov prvi pokušaj Alves je uspio odbraniti, ali se lopta potom sretno odbila do Argentinca koji ju je pospremio u praznu mrežu za 2:0.