18

Giggs postigao gol u svojoj 999. utakmici u profesionalnoj karijeri

Manchester United je u subotu, u sklopu 27. kola prve engleske nogometne lige, slavio na gostovanju kod QPR-a 2-0, a drugi je pogodak postigao "neuništivi" Ryan Giggs.

Tridesetdevetogodišnji Velšanin odigrao je svih 90 minuta utakmice, koja mu je ujedno bila 999. u profesionalnoj karijeri. Giggs je 10 minuta prije kraja utakmice iskoristio asistenciju Nanija i postigao drugi pogodak u sezoni za konačnih 2-0.

"On je nevjerojatan momak! On jednostavno nastavlja i nastavlja postizati golove i pridonositi našim pobjedama. Zaista je nevjerojatan", rekao je nakon utakmice menadžer Manchester Uniteda Sir Alex Ferguson.

Narednog bi vikenda, u susretu protiv Norwicha, Giggs mogao upisati jubilarni 1000. nastup u svojoj sjajnoj karijeri.