0

Fowler se morao izviniti jer je Torresa i Vertonghena nazvao curicama

Nekadašnji engleski reprezentativni napadač Robbie Fowler morao se javno izviniti gostujući u programu BBC-a jer je komentirao da su se Fernando Torres i Jan Vertonghen pri gostovanju Chelseaja kod Tottenhama (1-1) ponašali kao curice.

Torres je prilikom prvog sukoba s Vertonghenom u 52. minuti zaradio žuti karton. Devet minuta prije kraja susreta sudija Mike Dean je pokazao španskom napadaču crveni karton zbog navodnog udaranja Vertonghena laktom u zračnom duelu, iako je snimka pokazala da Torres nije udario suparničkog igrača i da je sudija pogriješio.

U svakom slučaju, Robbie Fowler, najpoznatiji po svojim partijama u dresu Liverpoola, komentirao je kako su se dvojica igrača zakačili poput curica, zbog čega se kasnije morao izviniti uživo u programu.

Daily Mail piše kako su gledatelji putem Twittera izrazili čuđenje i negodovanje što se Fowler zbog svog komentara morao izvinjavati, smatrajući da nije rekao ništa loše.