{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


FK Sarajevo saznao moguće protivnike u doigravanju Evropske lige

8.8.2014. u 09:18
23
21
FK Sarajevo saznao moguće protivnike u doigravanju Evropske lige
23
FK Sarajevo saznao moguće protivnike u doigravanju Evropske lige
Iz Evropske nogometne federacije (UEFA) potvrdili su jakosne grupe pred današnji žrijeb parova doigravanja Evropske lige.
Žrijeb parova bit će održan danas u 13:00 sati u Nyonu. FK Sarajevo koji je sinoć izbacio grčki Atromitos nalazi se u prvoj jakosnoj grupi i nije nositelj. Mogući protivnici Bordo tima su FC Lokomotiv Moskva (RUS), VfL Borussia Mönchengladbach (NJEM), AC Sparta Praha (ČEŠ), Villarreal CF (ŠPA) i BSC Young Boys (ŠVI).

Grupa 1

1 FC Lokomotiv Moskva (RUS)
2 VfL Borussia Mönchengladbach (NJEM)
3 AC Sparta Praha (ČEŠ)
4 Villarreal CF (ŠPA)
5 BSC Young Boys (ŠVI)
6 FK Sarajevo (BiH)
7 Apollon Limassol FC (KIP)
8 PEC Zolle (HOL)
9 FC Astana (KAZ)
10 Debreceni VSC (MAĐ)

Grupa 2

1 Maccabi Tel-Aviv FC (IZR)
2 FC Zürich (ŠVI)
3 CD Nacional (POR)
4 Tottenham Hotspur FC (ENG)
5 FC Dnipro Dnipropetrovsk (UKR)
6 FC Spartak Trnava (ŠVI)
7 Asteras Tripolis FC (GRČ)
8 FC Dinamo Minsk (BUG)
9 AEL Limassol FC (KIP)
10 HNK Hajduk Split (HRV)

Grupa 3

1 GNK Dinamo Zagreb (HRV)
2 FC Twente (HOL)
3 PAOK FC (GRČ)
4 SK Rapid Wien (AUS)
5 Trabzonspor AŞ (TUR)
6 Qarabağ FK (AZE)
7 FC Petrolul Ploieşti (RUM)
8 FC Zimbru Chisinau (MOL)
9 HJK Helsinki (FIN)
10 FC Rostov (RUS)

Grupa 4

1 FC Dinamo Moskva (RUS)
2 Torino FC (ITA)
3 Hull City (ENG)
4 Celtic FC (ŠKO)
5 Olympique Lyonnais (FRA)
6 RNK Split (HRV)
7 AC Omonia (KIP)
8 KSC Lokeren OV (BEL)
9 FC Aktobe (KAZ)
10 FC Astra (RUM)

Grupa 5

1 FC Metalist Kharkiv (UKR)
2 FK Partizan (SRB)
3 AS Saint-Étienne (FRA)
4 Rio Ave FC (POR)
5 PSV Eindhoven (HOL)
6 Neftçi PFK (AZE)
7 Ruch Chorzów (POL)
8 Kardemir Karabükspor (TUR)
9 IF Elfsborg (ŠVE)
10 FC Shakhtyor Soligorsk (BUG)

Grupa 6

1 Feyenoord (HOL)
2 FC Internazionale Milano (ITA)
3 Real Sociedad de Fútbol (ŠPA)
4 FC Sheriff (MOL)
5 Panathinaikos FC (GRČ)
6 Club Brugge KV (BEL)
7 Stjarnan (ISL)
8 FC Midtjylland (DAN)
9 HNK Rijeka (HRV)
10 Grasshopper Club (ŠVI)
11 FC Zorya Luhansk (UKR)
12 FC Krasnodar (RUS)

Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: