0

Ferdinand: Šef se nije mogao oprostiti s dosadnih 0:0

Alex Ferguson nije se uspio od svoje menadžerske karijere oprostiti s pobjedom. U susretu posljednjeg, 38. kola Premiershipa, njegov Manchester United odigrao je nevjerojatnih 5-5 na gostovanju kod West Bromwich Albiona.

Iako je do 81. minute United vodio s 5-2, na kraju je osvojio samo jedan bod. Romelu Lukaku ''pokvario'' je oproštaj 71-godišnjeg legendarnog škotskog menadžera jer je postigao tri gola za domaću ekipu.

Iako je u svojoj zadnjoj i 1.500. utakmici na klupi ''crvenih vragova'' ostao bez pobjede koju je imao u džepu, Ferguson nije puno tugovao zbog toga, kao i niko drugi u njegovom klubu.

Rio Ferdinand, kojeg je Ferguson poslao u igru u drugom poluvremenu, ponudio je komentar na Twitteru:

''Kakav ludi rezultat! Budimo iskreni, naš šef se nikako nije mogao oprostiti od karijere s dosadnih 0-0'', napisao je Ferdinand.