Turska Superliga
0

Fener bolji od Galatasaraya

U najvećem derbiju turske nogometne Superlige Fenerbahçe je na svome stadionu svladao gradskog rivala Galatasaray s 3-1.

U dvoboju velikih trenerskih imena Christoph Daum je nadmudrio Franka Rijkaarda koji je već u petoj minuti ostao bez prvog napadača Milana Baroša koji je morao napustiti igru zbog ozljede.

Već u 12. minuti Fener je poveo pogotkom kapetana Alexa, a Brazilac je s bijele točke i povećao prednost svoje momčadi u 53. minuti.

Hakan Balta je četiri minute kasnije smanjio na 2-1, a gosti su u 75. minuti ostali s igračem manje budući da je isključen Kader Keita. Konačni je rezultat u posljednjoj minuti postavio Španjolac Daniel Güiza.