{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


Evropska liga: Bešićev Everton protiv Krasnodara, Šehićev Qarabag sa Interom

2.10.2014. u 08:02
13
9
Evropska liga: Bešićev Everton protiv Krasnodara, Šehićev Qarabag sa Interom
13
Večeras se igraju utakmice 2. kola grupne faze Evropske lige u grupama A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K i L.
Muhamed Bešić
Muhamed Bešić


U večerašnjim utakmicama će svoje utakmice igrati klubovi čiji su članovi bh. nogometaši i reprezentativci.

U grupi F će Inter biti domaćin Qarabagu, čiji je golman Ibrahim Šehić, bivši reprezentativac BiH.

Rijeka će na Kantridi ugostiti Sevillu, a članovi hrvatskog predstavnika u Evropskoj ligi su bh. nogometaši Zoran Kvržić, Damir Zlomislić, Jozo Špikić i Ermin Zec.

Everton za koji nastupa bh. reprezentativac Muhamed Bešić bit će gost Krasnodaru.

Bh. stručnjak Vahid Halilhodžić će sa svojim Trabzonsporom ugostiti Legiju.

Srbijanski Partizan će biti gost Asterasu, a hrvatski Dinamo škotskom Celticu.

Parovi i termini 2. kola grupne faze Evropske lige:

Grupa A

Zurich - Borussia M'gladbach 21:05
Villarreal - Apollon 21:05


Tabela:

1. Apollon 3
2. Borussia M'gladbach 1
3. Villareal 1
4. Zurich 0

Grupa B

HJK Helsinki - Club Brugge
Torino - Kopenhagen 21:05


Tabela:

1. Kopenhagen 3
2. Club Brugge 1
3. Torino 1
4. HJK Helsinki 0

Grupa C

Asteras - Partizan 21:05
Tottenham - Besiktas 21:05


Tabela:

1. Asteras 1
2. Besiktas 1
3. Parizan 1
4. Tottenham 1

Grupa D

Astra - Salzburg 21:05
Celtic - Dinamo Zagreb 21:05


Tabela:

1. Dinamo Zagreb 3
2. Celtic 1
3. Salzburg 1
4. Astra 0

Grupa E

Dinamo Moskva - PSV 17:00
Estoril - Panathinaikos 21:05


Tabela:

1. Dinamo Moskva 3
2. PSV 3
3. Estoril 0
4. Panathinaikos 0

Grupa F

St-Etienne - Dnipro 21:05
Inter - Qarabag 21:05


1. Inter 3
2. St-Etienne 1
3. Qarabag 1
4. Dnipro 0

Grupa G

Feyenoord - Standard Liege 19:00
Rijeka - Sevilla 19:00


Tabela:

1. Standard de Liege 3
2. Sevilla 3
3. Feyenoord 0
4. Rijeka 0

Grupa H

Wolfsburg - Lille 19:00
Krasnodar - Everton 18:00


Tabela:

1. Everton 3
2. Krasnodar 1
3. Lille 1
4. Wolfsburg 0

Grupa I

Sparta Prag - Young Boys 19:00
Slovan Bratislava - Napoli 19:00


Tabela:

1. Young Boys 3
2. Napoli 3
3. Sparta Prag 0
4. Slovan Bratislava 0

Grupa J

Dynamo Kyiv - Steaua 19:00
Aalborg - Rio Ave 19:00


Tabela:

1. Dynamo Kyiv 3
2. Steaua Bucuresti 3
3. Aalborg 0
4. Rio Ave 0

Grupa K

Guingamp - PAOK 19:00
Dinamo Minsk - Fiorentina 19:00


Tabela:

1. Fiorentina 3
2. PAOK 3
3. Guingamp 0
4. Dinamo Minsk 0

Grupa L

Lokeren - Metalist 19:00
Trabzonspor - Legia 19:00


Tabela:

1. Legia 3
2. Trabzonspor 3
3. Metalist 0
4. Lokeren 0

Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: