43

Ermin Bičakčić strijelac u visokoj pobjedi Hoffenheima nad Brondbyjem

Ermin Bičakčić
Bh. reprezentativac Ermin Bičakčić bio je strijelac za Hoffenheim u visokoj pobjedi nad Brondbyjem rezultatom 7:0.

Hoffenheim je poveo u 17. minuti autogolom Ornskova, a na 2:0 je u 43. minuti povisio Modeste. To je bio rezultat prvog poluvremena prijateljske utakmice, a u drugom je uslijedila prava golijada.

Bičakčić je lijepo glavom pogodio u 53. minuti i povisio na 3:0. Četvrti gol za Hoffenheim postigao je Schipplock u 69. minuti utakmice. Minut kasnije se na listu strijelaca upisao Szalai za 5:0. Potom je u 73. minuti na 6:0 povisio Elyounoussi. Gol za konačnih 7:0 i svoj drugi na ovoj utakmici postigao je Szalai.

Drugi bh. reprezentativac i član Hoffenheima Sejad Salihović u igru je ušao u drugom poluvremenu.