Bundesliga
0

Eintracht i nakon 415 minuta bez pogotka

U petak je odigrana prva utakmica 24. kola Bundeslige, a nogometaši Borussije iz Mönchengladbacha su slavili u gostima, u Frankfurtu kod Eintrachta, s minimalnih 1-0.

Utakmica je odlučena u 22. minuti kada je Holanđanin Luuk de Jong na asistenciju Marxa postigao jedini pogodak na meču.

Inače, Eintracht je bio bolja ekipa, pogotovo je pritisnuo u nastavku, ali su njegovi igrači bili neprecizni, ali treba priznati i da u dva slučaja nije sviran jedanaesterac za Eintracht. No, kako god, Eintrachtova se kriza ovim rezultatom produbila. Eintracht nije slavio u posljednje četiri bundesligaške utakmice (dva poraza i dva remija), a što je jednako loše, u ni jednom od tih susreta njegovi igrači nisu postigli pogodak.

Post Eintrachta tako je sada produžen na 415 minuta.