60

Edis Mulalić: Da smo igrali po dogovoru od početka, ne bismo imali problema

Edis Mulalić upisao drugu pobjedu na Grbavici u Premijer ligi (Foto: Davorin Sekulić/Klix.ba)
Utakmicom Željezničara i Čelika na Grbavici kompletirano je 13. kolo BHT Premijer lige. Plavi su slavili veliku pobjedu rezultatom 4:0.

Iako se sudeći prema rezultatu može reći da je Željezničar dominirao terenom, tako nije izgledalo, posebno u prvom poluvremenu koje je završeno bez golova, a Čelik je imao nekoliko prilika za vodstvo. Stoga, trener Željezničara Edis Mulalić, kojem je ovo druga pobjeda na Grbavici u Premijer ligi, nije bio zadovoljan na poluvremenu, ali kako sam kaže, nije puno toga promijenio.

"Nisam puno pričao na poluvremenu. Nismo ispoštovali prvo poluvrijeme i to je bio razlog njihovih šansi. Da smo stajati kako treba, ne bismo imali problema. Igrači su shvatili gdje smo griješili i zato smo uspjeli", kazao je Mulalić.

Četvrti pogodak za Željezničar postigao je 17-godišnji Ajdin Mujagić. Veliki je to trenutak za tako mladog igrača.

"Kod nas glavni igrači imaju 40 godina. To se mora promijeniti. Bosna je osuđena na to da proizvodi igrače i to moramo koristiti", istakao je trener tima sa Grbavice.