4
105
4
Edin Džeko sa zastavom BiH (Foto: AFP)
Nakon što je njegov tim Manchester City u zadnjim minutama susreta protiv QPR-a, odnosno u sudijskoj nadoknadi, uspio osvojiti titulu prvaka Engleske, naš reprezentativac Edin Džeko je proslavio ogrnut zastavom Bosne i Hercegovine.
Građani su na Etihad Stadiumu savladali Queens Park Rangerse sa 3:2, iako je pred sam kraj utakmice izgledalo da je sve izgubljeno za City. No, stvari su se u nekoliko minuta preokrenule u njihovu korist, a Džeko je u nadoknadi postigao pogodak za izjednačenje 2:2, nakon čega je Aguera pogodio za titulu Građana.

Slavlje na Etihad Stadiumu je moglo početi, a Džeko se ogrnuo zastavom naše zemlje, te ju je imao oko sebe i u momentu kada je podigao vrijedan trofej.

Sjetit ćete se da je Džeko i titulu najboljeg tima u Bundesligi također proslavio ogrnut zastavom svoje domovine.