38

Edin Džeko: Nema odustajanja!

Bh. reprezentativac Edin Džeko, strijelac u pobjedi Manchester Cityja na gostovanju kod ekipe Crytal Palacea, nakon utakmice na svom Twitter profilu napisao je da nema odustajanja i da će se boriti do kraja.

City se pobjedom ravnopravno uključio u borbu za titulu prvaka Engleske. Podsjetimo, Chelsea je u gostima savladao lidera na tabeli Liverpool (0:2) učinivši finiš sezone u Premierligi dosta zanimljivijim.

Naime, sve tri ekipe su u prilici da se bore za titulu prvaka. Do kraja prvenstva su ostala još dva kola, s tim da City ima utakmicu manje u odnosu na Chelsea i Liverpool.

"Nikad ne odustaj! Bori se do kraja!, napisao je Džeko na Twitteru postavivši svoju fotografiju, aludirajući na to da će njegov klub učiniti sve kako bi došao do titule.

Podjetimo, Džeko je danas gol postigao u 4. minuti igre, a zatim se na listu strijelaca upisao i Yaya Toure pogotkom u 43. minuti.