466

Džeko i Totti donijeli trijumf Romi protiv Sampdorije na Olimpicu

Roma je savladala Sampdoriju u trećem kolu Serie A rezultatom 3:2 na Olimpicu.

Vučica je povela u 8. minuti preko Salaha, a rezultat su preokrenuli Muriel u 18. i Quagliarela u 41. minuti.

Potom je uslijedilo veliko nevrijeme, te je sudija Giacomelli odlučio prekinuti meč na poluvremenu.

Nakon žestokog pljuska koji je pogodio Rim Giacomelli je odlučio da se početak drugog poluvremena odgodi dok nevrijeme ne prođe, a susret je nastavljen nakon skoro sat vremena.

Edin Džeko je susret počeo na klupi za rezervne igrače, a u igru je ušao na početku drugog poluvremena zajedno sa Francescom Tottijem, koji mu je asistirao za gol u 61. minuti.

Legendarni Totti je sjajno pronašao našeg napadača koji zaobilazi Viviana i pogađa za 2:2.

Džeko i Totti su bili u centru pažnje i kod pobjedničkog gola Rome. Edin je izborio penal nakon što ga je srušio Škriniar, a Totti je u 90+4. minuti bio siguran sa bijele tačke za veliku pobjedu Vučice.