29.11.2015. u 19:21
1
1
1
Utakmicama Bayer - Schalke i Augsburg - Wolfsburgzavršeno je 14. kolo Bundeslige.
Bayer je u Leverkusenu remizirao sa Schalkeom rezultatom 1:1. Gosti su prvi došli u vodstvo preko Choupo-Motinga u 50. minuti, a izjednačujući pogodak pao je u 85. minuti. Autogol je postigao Riether.

Sead Kolašinac je za Schalke igrao posljednjih 12 minuta, kada je zamijenio Goretzku.

Augsburg i Wolfsburg su odigrali meč bez golova, a gosti su od 85. minute igrali sa igračem manje, kada je Dante zbog dva žuta kartona morao napustiti igru.

Rezultati 14. kola: Darmstadt - Köln 0:0, Bayern - Hertha 2:0, Hannover - igolstadt 4:0, Hoffenheim - M'Gladbach 3:3, Werder - HSV 1:3, Mainz - Frankfurt 2:1, Borussia Dortmund - Stuttgart 4:1, Augsburg - Wolfsburg 0:0, Bayer Leverkusen - Schalke 1:1.