Bundesliga
0

Drugi remi Bayera zaredom

U prvoj utakmici desetog kola Bundeslige Bayer i dortmundska Borussia u Leverkusenu su remizirali odigravši 1-1.

Domaćima, zasad još uvijek vodećoj momčadi na ljestvici, bio je to drugi remi u nizu, Dortmunđanima remi nakon dvaju uzastopnih pobjeda.

Domaći sastav, koji s klupe vodi Jupp Heynckes, još uvijek ne zna za poraz u Bundesligi. Ipak, nakon 377 minuta igre bez primljenog gola Heynckesova je golmana Renea Adlera, inače njemačkog reprezentativca, savladao argentinski napadač Dortmunđana Lucas Barrios, zabivši svoj treći pogodak u posljednjim trima utakmicama (po jedan u svakoj). Dogodilo se to već u osmoj minuti.

Domaći su izjednačili u 64. kada je zabio Friedrich nakon ubacivanja Švicarca Barnette iz kornera.