26

Đurić strijelac u remiju Cesene i Latine

Milan Đurić (Foto: Twitter Cesena)
U 7. kolu Serie A Cesena je na domaćem terenu podijelila bodove sa Latinom (2:2).

Cesena je tako nastavila jako loš niz bez pobjede koji sada traje pet ligaških utakmica pri čemu su zabilježena dva poraza. Remi posebno "bolI" zbog toga što je Latina u zoni za ispadanje i ovo joj je peti remi, a ima i dva poraza.

Paponi je u 8. minuti doveo goste do prednosti, ali je Ciano šest minuta kasnije izjednačio. Preokret Ceseni donosi Milan Đurić u 75. minuti, ali Latina u 93. minuti uspijeva doći do boda.

Ovo je drugi gol za Đurića u sedmom ligaškom nastupu, odnosno devetom nastupu u svim takmičenjima ove sezone.

Cesena je trenutno 14. na tabeli sa sedam osvojenih bodova, dok je Latina 19. sa pet bodova.