0

Dinamo pobijedio Osijek, Hodžić nije igrao za Modre, Jamak nastupio za goste

U 31. kolu Hrvatske nogometne lige zagrebački Dinamo je ugostio ekipu Osijeka i pobijedio rezultatom 3:0.

Dinamo je poveo u 20. minuti golom Pavičića i to je bio rezultat prvog poluvremena. U drugom poluvremenu je Fernandesa zamijenio Herniquez, koji je u 50. minuti povisio vodstvo Dinama na 2:0.

Igrala se 77. minuta kada se na listu strijelaca upisao Ćorić, a Dinamo je poveo sa 3:0 protiv Osijeka. Bio je to konačan rezultat ove utakmice.

Bh. nogometaš i član Dinama Armin Hodžić nije dobio priliku na ovoj utakmici.

U ekipi Osijeka bh. nogometaš Nermin Jamak igrao je do 81. minute, a u 52. minuti je dobio žuti karton. Drugi bh. nogometaš u redovima Osijeka, Jozo Špikić, nije ulazio u igru, kao što je bio slučaj i s Jasminom Mešanovićem, trećim našim nogometašem u redovima Osijeka.

Dinamo je i dalje ubjedljivo prvi sa 77 bodova, dok je Osijek pretposljednji, deveti, sa 27 osvojenih bodova, isto koliko ima i posljednji Zadar.