Prijateljska utakmica
43

Diatta s dva gola donio pobjedu Zvijezdi protiv Sloge iz Doboja

Secouba Diatta
Zvijezda je na svom terenu u prijateljskom susretu savladala ekipu Sloge iz Doboja rezultatom 2:1, a oba gola za domaće je postigao Secouba Diatta.

U zanimljivoj je utakmici odigranoj u Gradačcu domaća Zvijezda u susretu sa dobojanskom Slogom zabilježila pobjedu rezultatom 2:1. Poveli su crveno-bijeli u 35. minuti golom Secoube Diatte, senegalskog igrača i bivšeg člana FK Sarajevo. Gosti su potom izjednačili u 41. minuti, strijelac je bio Zlatko Đorić, koji je postavio i konačan rezultat prvog poluvremena.

U nastavku je Zvijezda ponovo došla u vodstvo, a svoj drugi gol je u 55. minuti postigao Diatta. Mladi je Senegalac tako zapečatio pobjedu svog tima.

"Sretan sam zbog dva postignuta gola koja su donijela pobjedu mom timu. Zadovoljan sam svojom formom i nadam se da ću i u prvenstvu nastaviti s dobrim igrama. Najbolji sam strijelac Zvijezde tokom dosadašnjih priprema", izjavio je Diatta za portal Klix.ba.