0

DFB-Pokal: Werder u polufinalu

Pobjedom 2-1 ostvarenom u Bremenu protiv Hoffenheima nogometaši domaćeg Werdera plasirali su se u polufinale DFB-Pokala čiji su aktualni prvaci...

Dvije dobre izmjene i krasan uvodni pogodak Nalda obilježili su susret. Treći je to bio pogodak Brazilca u četvrtoj kup utakmici, a postigao ga je krasnim udarcem u rašlje u 27. minuti susreta.

U 71. minuti na teren su ušli Hugo Almeida za domaćina, odnosno Prince Tagoe za Hoffenheim, a upravo je taj dvojac odredio daljnji smjer susreta. Prvo je Ganac pogodio za izjednačenje u 73., a samo tri minute kasnije Almeida je udarcem izvan kaznenog prostora gurnuo bremensku momčad među posljednja četiri u Njemačkom kupu.

BiH reprezentativci Hoffenheima Vedad Ibišević i Sejad Salihović odigrali su cijeli susret, dok za Werder u igru nije ulazio Said Husejinović.