Serie A
0

Del Piero spreman za povratak na travnjake

Reprezentativno okupljanje iskoristili su u talijanskom nogometnom gigantu Juventusu za kvalitetnu trening utakmicu i uigravanje momčadi. Tako su “zebre” odigrale protiv amatera iz Vinova (mjesto udaljeno nekih 14km od Torina) i očekivano slavile 4-0.

Trener Juvea Ciro Ferrara testirao je u toj utakmici spremnost kapetana Alessandra Del Piera (34), koji je ove sezone odigrao tek simboličnih deset minuta zbog problema s leđima, a potom i butnim mišićem lijeve noge.

Sada je, čini se, ozljeda Del Piera stvar prošlosti, budući je sjajni nogometaš postigao posljednji gol za svoj sastav.

Gazzetta dello Sport piše da je Ferrara Del Piera postavio u sredinu trozubog napada, uz Davida Trezegueta i Amaurija.

Utakmica je pokazala da je Juveov kapetan spreman za povratak, iako ne i igru svih 90 minuta, pa bi ga tako Ferrara mogao koristiti već 22. novembra u 13. kolu Serie A kada na Olimpijskom stadionu u Torinu gostuje Udinese.