Premiership
0

VIDEO / Crouch: Ovo je vjerojatno najljepši gol koji sam ikada dao

Nogometaši Manchester Cityja još su jednom kiksali u borbi s Manchester Unitedom za naslov prvaka engleskog Premiershipa. U subotu su, u utakmici 30. kola, odigrali samo 1-1 kod Stokea.

Na kraju je Manchester City čak spašavao i jedan bod, pa je tako Yaya Toure izjednačio pogotkom u 76. minuti. Prije toga je Peter Crouch u 59. minuti postigao pogodak za veliko slavlje domaćina i učinio je to na veličanstveni način. Primio je na više od dvadesetak metara loptu i potom ju opalio sjajnim volejem. Lopta je odletjela prema suprotnom dijelu vratiju Manchester Cityja i za njihovog golmana Joea Harta je bila neuhvatljiva.

"Haha, nije baš da mi ovo pođe za nogom svaki dan. Vjerojatno je ovo najljepši gol koji sam postigao u karijeri", rekao je dvometraš Peter Crouch o pogotku koji bi na koncu mogao silno pomoći Manchester Unitedu u utrci za prvaka.

United sada ima priliku nedjeljnom pobjedom protiv Fulhama pobjeći na tri boda prednosti u odnosu na City.

"Na treningu često odigravam volej udarce. Volim ih. Ali, lopta obično ne leti baš ovako. Ide na sve strane, ali ne u mrežu", rekao je Crouch.