Conte nakon poraza od Sampdorije: Ovakvoj sam se reakciji i nadao

0
4
0
Antonio Conte (Foto: Arhiv/AFP)
Trener talijanskog nogometnog prvaka Juventusa, Antonio Conte, bio je iznimno zadovoljan reakcijom svoje ekipe u utakmici četvrtfinala talijanskog kupa protiv Milana igranoj u srijedu.
Juventus je polufinale kupa izborio pobjedom 2-1, ali tek nakon 120 minuta igre. Poveo je Milan nakon manje od šest minuta prvog dijela preko Stephana El Shaarawyja, šest minuta kasnije Sebastian Giovinco je poravnao na 1-1, a konačnih 2-1 postavio je Mirko Vučinić u šestoj minuti prvog produžetka.

Podsjetimo, Juventus je preokret i pobjedu izborio svega tri dana nakon što ga je pred domaćim navijačima, s igračem manje, šokirala Sampdorija i slavila s 2-1.

"Kada igraju Juve i Milan to su uvijek teški susreti. Bili smo jako "gladni" rezultata, a za ovu pobjedu su većim dijelom zaslužni oni igrači koji dosada nisu dobijali previše prilika ove sezone", rekao je Conte za televiziju RAI nakon susreta.

"Rekao sam svojim igračima da se greške iz utakmice protiv Sampdorije nikada više ne smiju ponoviti", zaključio je strateg "stare dame", koji je od svojih igrača posebno istaknuo rezervnog golmana Marca Storarija.

"Svaka mu čast! Branio je sjajno i jako sam ponosan što je on drugi golman kluba u kojeg se možemo pouzdati!"

Juventus će u polufinalu kupa igrati protiv Lazija, koji je dan ranije pobjedom 4-0 nad Catanijom osigurao svoje polufinale.