Prijateljska utakmica
0

VIDEO / Chivas bolji od Manchester Uniteda

Svoj 150 miliona američkih dolara vrijedan novi stadion nogometaši Chivasa iz Guadalajare "krstili" su 3-2 pobjedom protiv engleskog Premierligaša Manchester Uniteda.

Prijateljsku utakmicu odigrale su ove dvije ekipe u petak navečer, a u fokusu mnogih bio je Javier Chicharito Hernandez (22) koji je preko ljeta ostvario transfer iz Chivasa baš u Manchester United. Uvodnih je 45 minuta utakmice Chicharito odigrao za svoju staru ekipu upisavši se i na listu pogodaka u osmoj minuti utakmice za vodstvo domaćina 1-0.

Već minutu kasnije Chris Smalling poravnao je rezultat da bi vodstvo u 38. prešlo ponovno na stranu meksičke ekipe. Zaslužan za to bio je Adolfo Bautista.

U drugom poluvremenu svaka je ekipa postigla još po gol. Na 3-1 povisio je Hector Reynoso, a konačnih 3-2 u 80. postavio Nani.

Chicharito je drugo poluvrijeme igrao u dresu Uniteda, no pred rasprodanim stadionom Omnilife i 45.000 ljudi mrežu za svoj novi tim nije zatresao.

Engleska ekipa je igrala bez velikog broja prvotimaca.

Prijateljska utakmica:

Chivas - Manchester United 3-2 (Hernandez 8, Bautista 38, Reynoso 59 / Samlling 9, Nani 80)