0

Četvrti pogodak Ermina Zeca

Ermin Zec (Foto: Arhiv)
Ermin Zec, bh. nogometni reprezentativac, nastavlja s odličnim igrama u dresu turskog Genclerbirligija.

U devetom nastupu je Zec postigao četvrti pogodak, a ekipa je njegovim posredstvom uzela bod kod Kayserispora odigravši 1-1 u prvoj utakmici 11. kola tamošnje Superlige. Inače, Kayserispor je najbolji domaćin dosadašnjeg dijela sezone.

Na svom su stadionu pobijedili četiri puta i sada drugi put remizirali. Dosad je tamo samo Trabzon uzeo bod (0-0), a pogodak Zeca je bio tek drugi primljeni pogodak Kayserispora na domaćem terenu.

Gosti su čak i vodili, Zec je zatresao mrežu u 34. minuti, no domaćinu je barem bod spasio Boyraz golom u 71. minuti. Zec je izašao iz igre u 73. minuti.