0

Bundesliga: Mainz i Hertha podijelili bodove

U posljednjoj utakmici 24. kola Bundeslige nije bilo pobjednika. U Mainzu su istoimeni domaćin i berlinska Hertha odigrali 1-1.

Oba su pogotka postignuta u drugom poluvremenu, a u vodstvo su došli gosti preko sjajnog Kolumbijca Adriana Ramosa. Njemu je to bio već petnaesti pogodak u sezoni i samo je jedan gol iza Marija Mandžukića, trenutno prvog strijelca lige.

Ipak, Mainz je uspio doći do boda i to u 66. minuti kada je miran pri izvođenju penala bio 22-godišnji Kamerunac Jean-Eric Choupo-Moting. Njemu je to bio osmi prvenstveni pogodak u sezoni.

Obje su ekipe ostale na svojim pozicijama na ljestvici, Mainz je sedmi, a Hertha deveta.