0

Bundesliga II: Kučuković s klupe odgledao poraz Cottbusa

Bh. nogometaš Mustafa Kučuković odgledao je sa klupe za rezervne igrače poraz svog Energie Cottbusa u Berlinu od ekipe Uniona u 17. kolu njemačke Bundeslige II.

Jedini pogodak u petak uveče za Union Berlin vrijedan tri boda postigao je Silvio u 10. minuti utakmice na kojoj Kučuković nije dobio šansu.

St.Pauli je do sudijske nadoknade gubio u gostima kod Paderborna, ali je Boll golom u 92. minutu iščupao bod za plasman svoje ekipe na drugo mjesto prvenstvene tabele.

Ekipa Braunschweiga je zabilježila gostujuću pobjedu u Ingolstadtu, a gol odluke postigao je Kumbela u finišu prvog poluvremena.

Bundesliga II, 17. kolo

Ingolstadt - Braunschweig 0-1 (Kumbela 44) Paderborn - St. Pauli 1-1 (Proschwitz 45 – Boll 92) Union Berlin – Cottbus (Silvio 10)

Redoslijed: 1. Fortuna Düsseldorf 38, 2. St. Pauli 36, 3. Eintracht Frankfurt 35, 4. Greuther Fürth 33…