0

Bundesliga: Augsburg i Koln odigrali bez golova

Piše: Edin Isanović
Augsburg je u okviru 32. kola Bundeslige na svom terenu dočekao Koln. Utakmica je na kraju okončna bez golova.

Gosti su zaprijetili već u drugoj minuti preko Maroha, ali se rezultat nije mijenjao. U prvom poluvremenu nije više bilo izrazitih prilika.

U nastavku domaći kreću snažno. U 56.minuti Lehmann je dobio drugi žuti karton i morao je napustiti igru.

Augsburg je pokušavao postići pogodak nakon što su imali igrača više. U 67. minuti iz slobodnjaka je pokušao Bobadilla. Ipak, nije bio precizan.

Premda su domaći pokušavali iskoristiti brojčanu prednost na terenu, nisu uspjeli. Gosti su bez većih problema otklanjali opasnost ispred svog gola.

Ostalo je nepopularnih 0:0. Augsburg ostaje na 12. poziciji sa 37 bodova, dok je Koln osmi sa 41 osvojenim bodom.