Carlo Ancelotti
0

"Bilo bi ružno da nismo uzeli tri boda"

Teškom mukom su nogometaši Chelseaja uzeli tri boda i pobijedili u 20. kolu engleskog Premiershipa Fulham 2-1.

Gubio je Chelsea sve do 73. minute s 1-0, a potom su u tri minute preokrenuli rezultat pogotkom Didiera Drogbe i autogolom Smallinga.

Bila je to tek druga pobjeda Chelseaja u decembru, izborena vrlo slično kao i ona prva u ovom mjesecu protiv Portsmoutha na Stamford Bridgeu 2-1 pogotkom iz jedanaesterca u 79. minuti. Slavlje protiv Fulhama, pak, Chelsea i dalje drži na vrhu ljestvice.

Imaju pet bodova više od Manchester Uniteda i sedam više od Arsenala, ali i imaju utakmicu više od Uniteda, te dvije više od Wengerove momčadi.

• Bilo bi jako ružno da nismo osvojili tri boda. U prvom poluvremenu smo bili blijedi i nemoćni, ali u nastavku smo zaigrali kako treba. Teško je okrenuti takvu utakmicu, ali srećom smo uspjeli to napraviti za samo nekoliko minuta - komentirao je utakmicu trener Chelseaja Carlo Ancelotti.