{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


BiH u subotu gostuje u Mađarskoj

F
7.9.2007. u 17:50
0
0
BiH u subotu gostuje u Mađarskoj
0
BiH u subotu gostuje u Mađarskoj
U subotu se nastavljaju kvalifikacije za Evropsko nogometno prvenstvo 2008. u Austriji i Švicarskoj. Reprezentacija Bosne i Hercegovine će u mađarskom Sekešfehervaru u 16.00 sati sa domaćom selekcijom odigrati svoju odlučujuću utakmicu u nastavku kvalifikacija.
Pored susreta Mađarska - BiH, u okviru kvalifikacione C-grupe još će igrati Malta i Turska, te Moldavija i Norveška.

Najinteresantiniji susret ovog kola kvalifikacija će u B-grupi odigrati finalisti prošlog Svjetskog prvenstva Italijani i Francuzi.

Parovi kvalifikacija:

subota (8. septembra):

A-grupa:
20:15h Srbija - Finska
22:00h Portugal - Poljska
Tabela: Poljska 19 (9 utakmica), Finska 17 (9), Portugal 15 (8), Srbija 14 (8), Belgija 10 (9), Jermenija 8 (8), Kazahstan 6 (9), Azerbejdžan 5 (8)

B-grupa:
16:00h Škotska - Litvanija
17:00h Gruzija - Ukrajina
20:50h Italija - Francuska
Tabela: Francuska 17 (7), Italija 16 (7), Škotska 15 (7), Ukrajina 12 (6), Litvanija 7 (7), Gruzija 6 (8), Farska Ostrva 0 (8)

C-grupa:
16:00h Mađarska - Bosna i Hercegovina
19:30h Malta - Turska
20:00h Moldavija - Norveška
Tabela: Grčka 18 (7), Bosna i Hercegovina 13 (7), Turska 13 (6), Norveška 13 (7), Mađarska 6 (7), Malta 4 (7), Moldavija 2 (7)

D-grupa:
20:15h San Marino - Češka
20:30h Slovačka - Republika Irska
20:30h Vels - Njemačka
Tabela: Njemačka 19 (7), Češka 14 (7), Republika Irska 13 (7), Slovačka 9 (7), Vels 7 (6), Kipar 7 (7), San Marino 0 (7)

E-grupa:
17:00h Rusija - Makedonija
18:00h Engleska - Izrael
20:30h Hrvatska - Estonija
Tabela: Hrvatska 17 (7), Izrael 17 (8), Rusija 15 (7), Engleska 14 (7), Makedonija 7 (7), Estonija 3 (8), Andora 0 (8)

F-grupa:
18:15h Latvija - Sjeverna Irska
20:30h Švedska - Danska
22:00h Island - Španija
Tabela: Švedska 18 (7), Sjeverna Irska 16 (7), Španija 15 (7), Danska 10 (6), Lihtenštajn 4 (8), Island 4 (7), Latvija 3 (6)

G-grupa:
17:00h Luksmeburg - Slovenija
18:00h Bjelorusija - Rumunija
20:30h Holandija - Bugarska
Tabela: Rumunija 17 (7), Bugarska 15 (7), Holandija 14 (6), Albanija 9 (7), Bjelorusija 7 (7), Slovenija 4 (7), Luksemburg 0 (7)

Komentari (0)
Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: