FA Cup
0

Begovićev Portsmouth prošao dalje

Tim Birminghama nastavlja sa sjajnim igrama i rezultatima u zadnja tri mjeseca. U 4. kolu FA Cupa sastav škotskog menadžera Alexa McLeisha slavio je na Goodison Parku protiv domaćeg Evertona s 2-1.

Pred više od 30.000 gledatelja u Liverpoolu, gosti su poveli s 2-0 golovima Beniteza u 7. i Fergusona u 40. minuti, a poraz domaćina ublažio je Osman u 56. minuti. Valja podsjetiti da je Birmingham u Premiershipu neporažen već 12 kola.

Bolton je kao domaćin na Reebok stadionu pobijedio drugoligaški Sheffield United s 2-0. Strijelci za domaćina bili su Steinsson u 48. i Elmander u 84. minuti.

Portsmouth je na Fratton Parku svladao Sunderland s 2-1. Gosti su poveli u 15. minuti pogotkom Darrena Benta, a preokret je s dva gola donio Nigerijac John Utaka. Bio je strijelac u 42. i 57. minuti. FA Cup, 4. kolo (zanimljiviji rezultati):

Preston - Chelsea 0-2 Reading - Burnley 1-0 Everton - Birmingham 1-2 Portsmouth - Sunderland 2-1

Bolton - Sheffield United 2-0 Accrington - Fulham 1-3 Aston Villa - Brighton 3-2 WBA - Newcastle 4-2