Liga Total Cup
0

Bayern savladao Mainz za treće mjesto

Pogotkom Danijela Pranjića u šestoj seriji izvođenja kaznenih udaraca nogometaši Bayerna osvojili su treće mjesto na Liga Total Cupu, nogometnom turniru koji se igra u Mainzu.

Pobijedili su u konačnici Bavarci pred 32.000 gledatelja domaću ekipu 7-6 nakon što je nakon 2x30 minuta igre bilo 2-2.

Obojica su trenera na travnjak izveli sasvim drukčije sastave od onih s kojima su izgubili jučerašnja polufinala od HSV-a (Bayern) i dortmundske Borussije (Mainz).

Bayernovu je ekipu kapitenski predvodio Ivica Olić, dok je prvo ime domaćih u drugih 30 minuta bio Petar Slišković.

Nakon nekoliko vrlo dobrih akcija koje je pokrenuo, Slišković je u 59. minuti utakmice briljantno asistirao Ujahu za 2-2 izbacivši pritom iz ravnoteže golmana Manuela Neuera i brazilskog stopera Rafinhu.