Serie A
0

Bari nadigrao Palermo, Napoli opet remizirao

Odigrane su prve dvije utakmice 22. kola talijanskoga nogometnog prvenstva. Napoli i Genoa odigrali su na San Paolu 0-0, dok je Bari na San Nicoli pobijedio Palermo 4-2.

Vezni nogometaš Palerma Fabio Liverani izravno je utjecao na ishod utakmice isključenjem u 56. minuti. Dobio je tada drugi žuti karton. Taman su s dvije minute ranije gosti iz rezultatskog zaostatka (2-0) vratili na 2-2. Nakon toga, domaći su opet zabili dva gola.

Domaća je momčad već drugu domaću utakmicu završila bez pobjednika i bez golova. Stvarali su igrači Napolija prilike i napadali, ali ih je sve uspio anulirati gostujući golman Amelia.

Serie A, 22. kolo:

Napoli – Genoa 0-0

Bari – Palermo 4-2 (Bonucci 5, Alvarez 7, Barreto 62-11m, Koman 85 / Cavani 28, 2. Pastore 54)

Redoslijed: 1. Inter 49 (-1), 2. Milan 40 (-1), 3. Roma 38 (-1), 4. Napoli 38, 5. Palermo 34, 6. Jventus 33 (-1), 7. Bari 32, 8. Genoa 32...