Liga prvaka
0

Barcelona ubjedljiva protiv Intera

Sarajevo-x.com
U okviru petog kola Lige prvaka, na prepunom Nou Campu, Barcelona je odličnom igrom sigurno slavila pobjedu nad milanskim Interom rezultatom 2:0.

Nedugo nakon početka meča, u desetoj minut Pique je postigao vodeći pogodak na utakmici za domaćina. Nije dugo vremena prošlo kada je Barcelona udvostručila svoju prednosti. U 26. minuti susreta Rodriguez je poentirao nakon briljantne akcije domaćih fudbalera.

Pobjednik je već tada bio riješen, a Barcelona je sigurnom igrom sačuvala rezultat i vrlo važna tri boda koja bi mogla biti presudna za plasman u naredni krug.

Obećanje našeg Miralema Pjanića da će Lyon igrati za Liverpool nije se ispunilo. Fiorentina je slavila golom Vargasa iz penala u 28. minuti susreta. Pjanić je odigrao cijeli susret za svoj tim, a pred kraj meča zaradio je žuti karton. Liverpool je slavio u Debrecenu golom N' Goga.

Rezultati:

Alkmaar - Olympiakos 0:0 Arsenal - St. Liege 2:0 Barcelona - Inter 2:0 Debrecen - Liverpool 0:1

Fiorentina - Lyon 1:0 Rangers - Stuttgart 0:2 Unirea - Sevilla 1:0 Rubin Kazan - Dynamo Kiev 0:0