0

VIDEO / Barcelona slavila protiv Seville 2:0, Spahić povrijeđen

Sarajevo-x.com
(Foto: AFP/Arhiv)
Ekipe Seville i Barcelone večeras su odigrale utakmicu u okviru 28. kola španske Primera lige na stadionu Ramon Sanchez Pizjuan, a slavila je Barcelona 0:2.

Prvi pogodak za Barcu već u 18. minuti postigao je Xavi, a u 25. minuti je precizan bio i Lionel Messi za konačnih 2:0. Asistirao mu je Andres Iniesta.

Naš reprezentativac Emir Spahić je igrao od prve minute, a u 17. je zaradio žuti karton. U drugom poluvremenu, tačnije u 68. minuti zamijenio ga je Cala nakon povrede.

Katalonci su dominirali tokom cijele utakmice, te se nisu zaustavljali ni nakon dva pogotka.

Primera, 28. kolo:

Sevilla – Barcelona 0-2 (Xavi 18, Messi 25) Granada – Gijon 2-1 (Martins 3, Siqueira 24 / Colunga 90+1) Getafe – Real Sociedad 1-0 (Martinez 82-ag) Zaragoza – Osasuna 1-1 (Postiga 86 / Roversio 86)