55

Bajić dvostruki strijelac u pobjedi Konyaspora protiv Karabukspora

Konyaspor je danas u prijateljskoj utakmici pobijedio Karabukspor rezultatom 3:2, a dva pogotka za Konyu postigao je bh. reprezentativac Riad Bajić.

Konyaspor je poveo u 14. minuti golom Bajića. Naš reprezentativac je potom u 34. minuti postigao svoj drugi pogodak na ovoj utakmici i udvostručio vodstvo svog tima.

Karabukspor je uspio smanjiti zaostatak golom Latovlevicija iz 39. minute susreta.

Prvo poluvrijeme je završeno rezultatom 2:1 u korist Konyaspora.

U nastavku su viđena još dva gola, po jedan na obje strane. Prvo je Sonmaz Halil u 75. minuti pogodio za 3:1, a potom je dvije minute kasnije Traore zatresao mrežu Konyaspora. Međutim, to je bilo sve što je ekipa Karabukspora mogla napraviti, tako da je Konyaspor pobijedio rezultatom 3:2.

Bajić je odigrao 64. minute, dok je drugi bh. nogometaš u redovima Konye Amir Hadžiahmetović na terenu proveo cijeli meč.