Asmir Begović debitovao za Chelsea, primio četiri gola

23.7.2015. u 08:23
123
75
123
Bh. reprezentativni golman Asmir Begović sinoć je debitovao za svoj novi klub, engleski Chelsea, koji je poražen od New York Red Bullsa rezultatom 2:4 na Međunarodnom kupu šampiona.
Chelsea je poveo u 26. minuti golom Remyja nakon asistencije Oscara i to je bio rezultat prvog poluvremena.

U drugom dijelu utakmice je menadžer Chelseaja Jose Mourinho umjesto golmana Thibauta Courtoisa uveo bh. reprezentativca Asmirs Begovića te je napravio još sedam izmjena. New York je u drugom poluvremenu bio bolji protivnik te je preokrenuo rezultat.

Za izjednačenje na 1:1 pobrinuo se Castellanos u 51. minuti utakmice, a za potpuni preokret je pogodio Adams u 70. minuti. Tri minute kasnije je na 3:1 za New York povisio Davis.

Hazard je u 75. minuti postigao gol za 3:2, a konačnih 4:2 za New York u 77. minuti postavio je Davis svojim drugim golom na ovoj utakmici.