{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


APOEL, Maribor, Maccabi Tel-Aviv, Lech i Qarabag mogući protivnici FK Sarajevo

22.6.2015. u 09:55
28
51
APOEL, Maribor, Maccabi Tel-Aviv, Lech i Qarabag mogući protivnici FK Sarajevo
28
APOEL, Maribor, Maccabi Tel-Aviv, Lech i Qarabag mogući protivnici FK Sarajevo
Foto: Arhiv/Klix.ba
U Nyonu u Švicarskoj će danas biti održan žrijeb 1. i 2. pretkola Lige prvaka, a sada su poznati mogući protivnici aktuelnog bh. prvaka FK Sarajevo.
FK Sarajevo je smješten u Grupu 1 među ekipe koji nisu nositelji, a tu su još Astana (Kazahstan), Rudar Pljevlja (Crna Gora), Vardar (Makedonija) i Hibernians (Malta).

Nositelji u Grupi 1 su APOEL (Kipar), Maribor (Slovenija), Maccabi Tel-Aviv (Izrael), Lech Poznan (Poljska) i Qarabag (Azerbejdžan).

Žrijeb 1. i 2. pretkola Lige prvaka počinje u 12 sati.

Sarajevo će takmičenje u Ligi prvaka početi u 2. pretkolu, prve utakmice se igraju 14. i 15, a uzvrati 21. i 22. jula.

1. pretkolo:

nositelji:

The New Saints FC (Vels)
FC Levadia Tallinn (Estonija)
FC Pyunik (Armenija)
FC Santa Coloma (Andora)

nenositelji:

Crusaders FC (Sjeverna Irska)
B36 Tórshavn (Farski Otoci)
Lincoln FC (Gibraltar)
SS Folgore (San Marino)

Prve utakmice se igraju 30. juna i 1. jula,a revanši 7. i 8. juli.

2. pretkolo:

Grupa 1

nositelji:

APOEL FC (Kipar)
NK Maribor (Slovenija)
Maccabi Tel-Aviv FC (Izrael)
KKS Lech Poznań (Poljska)
Qarabağ FK (Azerbejdžan)

nenositelji:

FK Sarajevo (BIH)
FC Astana (Kazahstan)
FK Rudar Pljevlja (Crna Gora)
FK Vardar (Makedonija)
Hibernians FC (Malta)

Grupa 2

nositelji:

Celtic FC (Škotska)
FC BATE Borisov (Bjelorusija)
Malmö FF (Švedska)
HJK Helsinki (Finska)
Molde FK (Norveška)
FC Midtjylland (Danska)

nenositelji:

Pobjednik prvog duela prvog pretkola
FK Ventspils (Litvanija)
FK Žalgiris Vilnius (Latvija)
Pobjednik trećeg duela prvog prektola
Stjarnan (Island)
Dundalk FC (Irska)

Grupa 3

nositelji:

FC Steaua Bucureşti (Rumunija)
PFC Ludogorets Razgrad (Bugarska)
GNK Dinamo Zagreb (Hrvatska)
FK Partizan (Srbija)
Videoton FC (Mađarska)
KF Skënderbeu (Albanija)

nenositelji:

FC Dila Gori (Gruzija)
FK AS Trenčín (Slovačka)
Pobjednik drugog duela prvog pretkola
FC Milsami Orhei (Moldavija)
Pobjednik četvrtog duela prvog pretkola
CS Fola Esch (Luksemburg)

Prve utakmice se igraju 14. i 15, a uzvrati 21. i 22. jula.

Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: