1

Antonio Conte odlučio bojkotovati novinare zbog Buffona

Antonio Conte (Foto. AFP)
Nogometaši Juventusa izvukli su bod na gostovanju u Rimu kod Lazija (1-1), u utakmici 21. kola talijanske Serije A.

Izvukli su ga jer je u 24. minuti golman torinske ekipe Gigi Buffon skrivio penal i zaslužio crveni karton, a potom je Candreva pogodio za 1-0 domaćina. Unatoč igranju velikog dijela utakmice s igračem manje talijanski prvak posljednje dvije sezone je uspio izjednačiti preko Fernanda Llorentea, te potom sačuvati neriješeni rezultat.

No, ta situacija iz 24. minute je toliko naljutila trenera Juventusa Antonia Contea, da je najavio šutnju i bojkot medija sve do kraja prvenstva.

"Neću govoriti prije iduće utakmice protiv Intera, ali neću govoriti uopće do kraja ove sezone", najavio je Conte, te kratko dodao:

"Uvjeren sam da bi jedanaesterac bio dovoljna kazna. Nije bilo još potrebe i za pokazivanjem crvenog kartona."